Παρασκευή, 29 Μαΐου 2015

Την Πέμπτη κληρώνει για τους άνδρες



Σύμφωνα με το άρθρο 12 – παρ. Δ΄ της Ειδικής Προκήρυξης Πρωταθλήματος Γ΄ Εθν. Κατηγορίας, περιόδου 2014 – 2015 και μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας ανόδου και υποβιβασμού Σωματείων, θα γίνει κλήρωση για την ανακατανομή των Σωματείων ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ και ΕΚΑΣΘ στους 2 Ομίλους του Νότου και στους 2 Ομίλους του Βορρά, αντίστοιχα.
Σε κάθε Όμιλο θα ενταχθούν με την κλήρωση τόσα Σωματεία ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ και ΕΚΑΣΘ, όσα ακριβώς απαιτούνται για να συμπληρωθεί ο προβλεπόμενος αριθμός των Σωματείων σε κάθε Όμιλο Νότου και σε κάθε Όμιλο Βορρά της Γ’ Εθνικής κατηγορίας.
Η κλήρωση θα γίνει την Πέμπτη 4 Ιουνίου 2015 και ώρα 12.00, για μεν τα Σωματεία της ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ, στα Γραφεία της Ε.Ο.Κ. (ΟΑΚΑ), για δε τα Σωματεία της ΕΚΑΣΘ, στο Γραφείο της ΕΟΚ στη Θεσσαλονίκη (Λυδίας 1 & Παπαναστασίου).

ΚΛΗΡΩΣΗ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΣΚΑ & ΕΣΚΑΝΑ
ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΟΜΙΛΟΥΣ ΝΟΤΟΥ ΤΗΣ Γ’ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2015-2016

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ                                                  2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1.  AOΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡ.                1.  ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΙ «ΑΓ. ΘΕΟΔ.»
2.  ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ                              2.  ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3.  ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ                  3.  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
4.  ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ                                   4.  ΑΟ ΚΥΔΩΝ
5.  ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣ.   5.  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
6.  ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                       6.  ΝΙΚΗΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ
7.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ                7.
8.                                                           8.
9.                                                           9.
10.                                                        10.      
11.                                                        11.
12.                                                        12.
13.                                                        13.
14.                                                        14.
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΣΚΑ & ΕΣΚΑΝΑ
  • ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ     
  • ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    
  • ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ                     
  • ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ                  
  • ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ          
  • ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ                      
  • ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ                   
  • ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ         
  • ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ                     
  • ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ    
  • ΚΑΠ                                 
  • ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                      
  • ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ              
  • ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
  • ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ               

    ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΚΑΣΘ
    ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΟΜΙΛΟΥΣ ΒΟΡΡΑ ΤΗΣ Γ’ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
    ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2015-2016
     3οςΟΜΙΛΟΣ                                          4ος ΟΜΙΛΟΣ
    1.  ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                                     1.  ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
    2.  ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ                                    2.  ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
    3.  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ              3.  ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
    4.  ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ            4.  ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒ.
    5.  ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ                                   5.  ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
    6.  ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                6.  ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
    7.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                   7.  ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    8.  ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ                                     8.  ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ               
    9.  ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ                                     9.  ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    10. ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΛ.         10.
    11. ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ                                 11.
    12. ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ                          12.
    13.                                                             13.
    14.                                                             14.

 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΘ
  • ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ          
  • ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ               
  • ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ              
  • ΚΓ ΓΕΦΥΡΑΣ                    
  • ΒΑΟ                                   
  • ΧΑΝΘ                                    
  • ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ            

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου